Buschek a Suda Prague

59132. Cylindr

popis: Cylindr v etuji, značeno Buschek a Suda Prague, Christys London. Vnitřní rozměr 18,5x15,5.

Pozn.: Etuje poškozena, cylindr v dobrém stavu.

zbývá: 7 dnů, 6 hodin

konec dražby: 19.05.2021 20:35:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 900 Kč