Buddy - Konečně mám parťáka

Litografie, rozměr listu 50x40 cm. Limitovaná edice 1/25. Signováno vpravo dole Buddy. Slepotiskové razítko vydavatele díla. Volný list.

Buddy
59598. Konečně mám parťáka
Dražba ukončena:13.05.2021 21:07:26
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč