Buddy - Jsou tam? Ano

Litografie, 50x40 cm. Signováno vpravo dole tužkou Buddy. Číslováno 8/25. Volný list.

Buddy
84254. Jsou tam? Ano
Dražba ukončena:12.10.2022 20:57:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
nebylo vydraženo