Bror Ljunggren

65407. Práce na samotě

popis: Olej na plátně, 31x41 cm. Signováno vpravo dole Bror Ljunggren. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 19.09.2021 20:07:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

nebylo vydraženo