Bozena Johansson

308252. Sirensund

popis: Akryl na plátně, 29x24 cm. Signováno vpravo dole Bozena Johansson 82. Rámováno.

dražba ukončena: 10.04.2021 20:20:53

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 700 Kč