Bozena Johansson - Sirensund

Akryl na plátně, 29x24 cm. Signováno vpravo dole Bozena Johansson 82. Rámováno.

Bozena Johansson
308252. Sirensund
Dražba ukončena:10.04.2021 20:20:53
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč