Olej na kartonu, 45x61 cm. Signováno vpravo dole Suchý. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Dílo pochází ze soukromé sbírky. Děkujeme za jeho věnování. Vzadu razítko z výstavy Galerie u Sv. Jakuba Nový Bydžov 2019.
o autorovi: 1907 - 1967