Bohuslav Suchý - Pod hradem

Olej na kartonu, 45x61 cm. Signováno vpravo dole Suchý. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Dílo pochází ze soukromé sbírky. Děkujeme za jeho věnování. Vzadu razítko z výstavy Galerie u Sv. Jakuba Nový Bydžov 2019.

o autorovi: 1907 - 1967

Bohuslav Suchý
62189. Pod hradem
Dražba ukončena:18.07.2021 20:17:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč