Kombinovaná technika - kresba, 21x29 cm. Signováno vpravo dole B. Slánský. Volný list.
Pozn.: Papír mírně poškozen.
o autorovi: 1900 – 1980
Malíř, restaurátor, pedagog. Studoval malbu na AVU u profesorů Pirnera a Švabinského, malířské techniky a restaurování obrazů u prof. Doernera na Akademii v Mnichově, u prof. Mauera na Akademii ve Vídni a u prof. de Wilda v Muzeu Franse Halse v Haarlemu. Pracoval jako restaurátor Státní sbírky starého umění v NG Praha. Pedagogicky působil na AVU v Praze, kde vedl obor restaurování výtvarných děl. V jeho vlastní malířské tvorbě převažovala zátiší, akty a figurální kompozice. Dostal několik československých vysokých státních cen.