Bohumil Ullrych - Soubor 3 akvarelů

Akvarely, 22x30 až 31x17 cm, 2x signováno, nalepeno na kartonu.

Bohumil Ullrych
11204. Soubor 3 akvarelů
Dražba ukončena:14.06.2017 21:18:00
Vyvolávací cena:200 Kč
vydraženo za:600 Kč