Bohumil Puchýř - Pod mrakem Sněžné

Olej na kartonu, 33x96 cm. Signováno vlevo dole Boh. Puchýř. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1914 - 1985

Bohumil Puchýř
67577. Pod mrakem Sněžné
Dražba ukončena:17.10.2021 21:47:53
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč