Bohumil Puchýř

67498. Jeřáb

popis: Olej na plátně, 70x70 cm. Signováno vlevo dole Boh. Puchýř. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: (1914-1985)

dražba ukončena: 17.10.2021 20:11:30

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 4 900 Kč