Bohumil Kozina - Procházka po Karlově mostě

Olej na plátně fixovaném na kartonu. 50x35 cm. Signováno vpravo dole B. Kozina. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1881, Kaňk u Kutné Hory
Student akademie ve Stuttgartu. Žák Fr. Klimeše. Objevil svou vlastní metodu barevného leptu, kterou poté namaloval sérii barevných leptů z Tater a také podobiznu Dr. Karla Kramáře.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč

67951. Procházka po Karlově mostě
Dražba ukončena:24.10.2021 21:34:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč