Bohumil Antonín Korcak - Prodejci v Orientu

Olej na plátně, 76x96 cm. Signováno vpravo dole B. Korcak. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Bohumil Antonín Korcak
62123. Prodejci v Orientu
Dražba ukončena:25.07.2021 22:02:45
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč