Bedřich Hofstätter - Matka s dětmi

Litografie, 23x35 cm, značeno v desce B.H., signováno vpravo dole Bedřich Hofstätter 42, rám, pasparta, zaskleno.

12961. Matka s dětmi
Dražba ukončena:11.10.2017 20:32:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (11.10.2017 18:45:25) 1533