Barbora Rožičová

60770. Tři kopečky ceckový

popis: Akryl na plátně, 30x30 cm. Signováno vpravo dole B. Rožičová. Nerámováno.

dražba ukončena: 30.06.2021 20:44:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 900 Kč