Barbora Rožičová - Tři kopečky ceckový

Akryl na plátně, 30x30 cm. Signováno vpravo dole B. Rožičová. Nerámováno.

o autorovi: 1993

Barbora Rožičová
60770. Tři kopečky ceckový
Dražba ukončena:30.06.2021 20:44:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč