Barbora Rožičová

60681. Monology vagíny

popis: Akryl na plátně, 50x40 cm. Signováno vlevo dole B. Rožičová. Nerámováno.

zbývá: 8 dnů, 6 hodin

konec dražby: 30.06.2021 19:15:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč