B. Liška - Stáří a mládí

Olej na plátně, 50x65 cm. Signováno vpravo dole Liška B. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

64019. Stáří a mládí
Dražba ukončena:22.08.2021 21:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč