B. Buchta

63209. Černé jezero - VELKÝ FORMÁT

popis: Olej na plátně, 60x140 cm. Signováno vlevo dole B. Buchta 72. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

dražba ukončena: 01.08.2021 20:34:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

nebylo vydraženo