autor neznámý - Kord, střední evropa, začátek 19. století

Neznačeno.

Stav: Mírně poškozeno.

Nejdelší strana: 81 cm

autor neznámý
88732. Kord, střední evropa, začátek 19. století
Dražba ukončena:25.01.2023 20:40:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč