Asztalos Gyula

65238. Zátiší s knihou, rukopisem a svícnem

popis: Olej na kartonu, 34x23 cm. Signováno vpravo dole Asztalos G. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1900 - ?
Maďarský malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 000 USD

dražba ukončena: 30.09.2021 22:59:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 100 Kč