Olej na kartonu, 34x23 cm. Signováno vpravo dole Asztalos G. Rámováno.
Stav: Rám i malba mírně poškozeny.
o autorovi: 1900 - ? Maďarský malíř. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 000 USD