Asztalos Gyula - Zátiší s knihou, rukopisem a svícnem

Olej na kartonu, 34x23 cm. Signováno vpravo dole Asztalos G. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1900 - ?
Maďarský malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 000 USD

Asztalos Gyula
65238. Zátiší s knihou, rukopisem a svícnem
Dražba ukončena:30.09.2021 22:59:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč