A. Pestinský - Březový háj

Olej na kartonu, 60x50 cm. Signováno vpravo dole A. Pestinský. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

A. Pestinský
308805. Březový háj
Dražba ukončena:01.06.2021 20:03:56
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč