Antonín Širůček - Odpočívající dívka

Olej na překližce, 36x47 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1913 - 1977
Narodil se v Trávníce u Blanska. Studoval keramiku a poté AVU u prof. Kafky. Ve své tvorbě se věnoval sochařství a malbě. Vystavoval převážně v Brně, kde žil a pracoval.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 23 000 Kč

Antonín Širůček
77840. Odpočívající dívka
Dražba ukončena:15.05.2022 20:29:38
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč