Antonín Picek

67869. Červené květiny

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu. 24x29 cm. Signováno vlevo dole A. Picek. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 8 dnů, 17 hodin

konec dražby: 24.10.2021 20:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen