Olej na kartonu, 14x24 cm. Signováno vlevo dole A. Balcar. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 34 cm
o autorovi: 1900 - ? Malíř. Studoval AVU v Praze u J. Loukoty a O. Nejedlého, pod jeho vlivem maloval krajiny.