Antonín Balcar - Minoňka z Beskyd

Olej na kartonu, 14x24 cm. Signováno vlevo dole A. Balcar. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1900 - ?
Malíř. Studoval AVU v Praze u J. Loukoty a O. Nejedlého, pod jeho vlivem maloval krajiny.

84727. Minoňka z Beskyd
Dražba ukončena:02.10.2022 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 30.09.2022 7:38:17 3425