Olej na plátně, 67x50 cm. Signováno vlevo dole A. Podzemná 1967. Olištováno.
o autorovi: 1909 – 1946
Malířka, grafička, dcera sochaře, loutkáře a restaurátora Vojtěcha Suchardy. Studovala na UMPRUM v Praze u J. Beneše a A. Hofbauera, na AVU v Praze u M. Švabinského a na Academie Julian v Paříži. Pedagogicky působila na Odborné škole pro ženská povolání v Praze. Byla členkou SVU Mánes a tvůrčí skupiny Index. Věnovala se malbě, kresbě, grafice, keramice, textilu, plakátové a známkové tvorbě a realizacím v architektuře. Vycházela ze surrealistických a poetických inspirací. Její práce jsou zastoupeny v NG Praha a v mnoha dalších českých galeriích.