Anna Hervertová

62025. Lesní partie

popis: Olej na překližce, 115x95 cm. Signováno vpravo dole A. Hervertová. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 25.07.2021 20:04:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč

1 000 Kč 15.07.2021 7:50:16 4656