Anglický malíř kolem poloviny 20. století - Nová figurace - VELKÝ FORMÁT

Kombinovaná technika, 140x90 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Anglický malíř kolem poloviny 20. století
60102. Nová figurace - VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:27.05.2021 21:38:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč