Andreas a Josephus Schmuzer - Karel VI. a jeho předkové

Mědirytina, 41x26 cm. Signováno v tisku v levo dole. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Němečtí rytci na přelomu 17. a 18. století.

Andreas a Josephus Schmuzer
84256. Karel VI. a jeho předkové
Dražba ukončena:12.10.2022 21:02:02
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč