Alois Vobejda

65402. Dlaždič

popis: Tempera, 48x58 cm. Signováno vlevo dole Vobejda 59. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 19.09.2021 20:05:28

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 100 Kč