Alois Vobejda - Dlaždič

Tempera, 48x58 cm. Signováno vlevo dole Vobejda 59. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Alois Vobejda
65402. Dlaždič
Dražba ukončena:19.09.2021 20:05:28
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč