Alois Procházka

308937. Pastva na pobřeží

popis: Olej na plátně, 57x70 cm. Signováno vpravo dole Procházka Alois. Nerámováno.

dražba ukončena: 11.06.2021 20:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 400 Kč