Alois Kalvoda - Dvě dámy u altánku

Lept, 17x13 cm. Signováno tužkou vpravo dole Al. Kalvoda. Rám, sklo.

Stav: Papír mírně poškozen.

Nejdelší strana: 25 cm

o autorovi: 1875, Šlapanice u Brna - 1934, Běhařov u Klatov

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč.

84462. Dvě dámy u altánku
Dražba ukončena:13.10.2022 21:30:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 21.09.2022 19:33:37 10108