Alois Fišárek - Ovocné zátiší na stole

Litografie, 42x55 cm. Signováno vpravo dole tužkou Al. Fišárek. Rám, plexisklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1906, Prostějov - 1980, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč.

67947. Ovocné zátiší na stole
Dražba ukončena:24.10.2021 21:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo