Olej na kartonu, 29x38 cm. Signováno vpravo dole A. Čermák. Rám, sklo.
o autorovi: 1814 - 1879
Narodil se v Praze. Studoval v Praze AVU u prof. Bubáka a poté v Petrohradě. Později sám pedagogicky na pražské AVU působil. Věnoval se převážně krajinomalbě a kresbě.