Alois Čermák - Cesta u lesa

Olej na kartonu, 29x38 cm. Signováno vpravo dole A. Čermák. Rám, sklo.

o autorovi: 1814 - 1879
Narodil se v Praze. Studoval v Praze AVU u prof. Bubáka a poté v Petrohradě. Později sám pedagogicky na pražské AVU působil. Věnoval se převážně krajinomalbě a kresbě.

Alois Čermák
58613. Cesta u lesa
Dražba ukončena:29.04.2021 19:09:06
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč