Alice Hovjacká - Zrcadlo - VELKÝ FORMÁT

Sklo a kůže, 120x58 cm. Nesignováno.

Pozn.: Vzadu autorský štítek. Mírně poškozeno.

Alice Hovjacká
63236. Zrcadlo - VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:01.08.2021 21:01:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč