Alena Dostálová - Jiřiny v bílé váze

Olej na překližce, 64x51 cm. Signováno dole uprostřed Dostálová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1932 - 2011

Alena Dostálová
67310. Jiřiny v bílé váze
Dražba ukončena:28.10.2021 20:33:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč