Alena Dostálová - Figurální kompozice

Koláž, 114x61 cm. Signováno vpravo dole Dostálová Olištováno.

Stav: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1932 - 2011

Alena Dostálová
78012. Figurální kompozice
Dražba ukončena:22.05.2022 20:05:02
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč