Alena Dostálová - Černá dáma

Kombinovaná technika, 117x58 cm. Signováno dole uprostřed Dostálová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1932 - 2011

Alena Dostálová
67213. Černá dáma
Dražba ukončena:27.10.2021 21:56:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč