Albrecht Dürer - Apokalypsa

Dřevořez, 40x29 cm. Monogramováno dole uprostřed A.D. Pozdější otisk z původní desky. 30. léta 20. stol. Volný list.

Pozn.: List poškozen.

o autorovi: 1471 – 1528
Německý malíř, grafik a teoretik umění.

Albrecht Dürer
50275. Apokalypsa
Dražba ukončena:14.10.2020 20:50:22
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (14.10.2020 20:45:22) 3842
500 Kč 14.10.2020 16:03:13 659