Albert Pokorný - Konvolut 2 prací

Akvarely, oba 42x30 cm. Oba signovány. Rámy, skla.

Pozn.: 1x malba místem poškozena. Rámy mírně poškozeny.

vydraženo top
82248. Konvolut 2 prací
Dražba ukončena:07.08.2022 20:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 07.08.2022 16:14:22 10751