Adolf Stademann

58432. Podvečerní plavba

popis: Olej na plátně, 13x33 cm. Signováno vpravo dole Ad. Stademann. Rámováno.

o autorovi: 1824 - 1895
Německý malíř.

zbývá: 8 dnů, 4 hodin

konec dražby: 28.04.2021 19:36:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 400 Kč