Perokresba a akvarel, 22x33 cm, signováno vpravo dole Jelínek Alex 24, rám, pasparta, zaskleno.
o autorovi: 1890-1957
Narodil se ve Strmilově u Jindřichova Hradce. Studoval pražskou UMPRUM, AVU v Mnichově a poté v Praze u prof. Švabinského. Ve své tvorbě se věnoval převážně figurálním námětům a portrétům jak v malbě i grafice.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60.000 Kč.