A. Ter. Verdoenk - Lodě v přístavu

Olej na plátně, 40x50 cm. Signováno vpravo dole A. Ter. Verdoenk. Rámováno.

Stav: Malba poškozena.

A. Ter. Verdoenk
58647. Lodě v přístavu
Dražba ukončena:29.04.2021 19:41:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč