A. Otahal - Polní kytice

Olej na plátně, 60x60 cm. Signováno vpravo dole A. Otáhal. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

A. Otahal
308320. Polní kytice
Dražba ukončena:16.04.2021 20:36:04
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč