A. Melcher - Řeka Vydra

Olej na plátně, 51x66 cm. Signováno vlevo dole A. Melcher 59. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

A. Melcher
308615. Řeka Vydra
Dražba ukončena:11.05.2021 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč