A. Levý

59135. Busta dívky

popis: Sádra, výška 40 cm. Značeno A. Levý.

Pozn.: Poškozeno.

zbývá: 7 dnů, 6 hodin

konec dražby: 19.05.2021 20:38:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč