.. - Zlacený rám

Vnější rozměr 79x84 cm, vnitřní rozměr 61x78 cm.

Pozn.: Mírně poškozen.

..
66937. Zlacený rám
Dražba ukončena:03.10.2021 21:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč