.. - Zlacený rám

Vnější rozměr 84x112 cm. Vnitřní rozměr 73x101 cm, světlost rámu 71x99 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

..
87412. Zlacený rám
Dražba ukončena:04.12.2022 20:32:26
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč