.. - Zlacený ozdobný rám

Vnější rozměr 67x77 cm, vnitřní rozměr 56x65,5 cm.

Pozn.: Mírně poškozen.

..
72107. Zlacený ozdobný rám
Dražba ukončena:16.01.2022 20:05:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
nebylo vydraženo