.. - Zlacený dřevěný rám

Vnější rozměr 52x43 cm, vnitřní rozměr 41x33 cm.

Pozn.: Mírně poškozen.

..
72134. Zlacený dřevěný rám
Dražba ukončena:16.01.2022 20:35:38
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč