..

67881. Zdobný zlacený rám

popis: Vnější rozměr 74x62 cm. Vnitřní rozměr 60x49 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 8 dnů, 17 hodin

konec dražby: 24.10.2021 20:20:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč

1 000 Kč 14.10.2021 23:00:21 6206