MENU
Vstup do aukce
144. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
21. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
> zpět na aukční výsledky
..
87256. Závěs se safírem, zlato 580/1000, značeno platným puncem Z-36, hrubá hmotnost 1,50 g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
1 500 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 500 Kč
3846
1 400 Kč
1700
1 300 Kč
11149
1 200 Kč
1700
1 100 Kč
4521
1 000 Kč
6092