.. - Závěs se safírem, zlato 580/1000, značeno platným puncem Z-36, hrubá hmotnost 1,50 g

..
87256. Závěs se safírem, zlato 580/1000, značeno platným puncem Z-36, hrubá hmotnost 1,50 g
Zbývá:5 dnů, 20 hodin
Konec dražby:08.12.2022 20:05:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč